STANOWISKO:  pracownik administracyjny: młodszy specjalista, pracownik zespołu Helpdesk w Centrum Informatyki

Godło narodowe

pracownik administracyjny: młodszy specjalista, pracownik
zespołu Helpdesk w Centrum Informatyki

Utworzono: 28.09.2022, 00:00:00 Zmodyfikowano: 10.10.2022, 09:24:32

Miejsce pracy: Centrum Informatyki Stanowisko: pracownik administracyjny: młodszy specjalista, pracownik zespołu Helpdesk w Centrum Informatyki Rodzaj umowy: Umowa o pracę Wymiar etatu: Pełny etat Data ogłoszenia: 04.10.2022 od godziny 00:00 Termin składania CV: 07.10.2022 do godziny 00:00

Opis stanowiska

Praca na tym stanowisku będzie obejmować:

  • pomoc pracownikom oraz studentom w obsłudze systemów informatycznych na Uniwersytecie Łódzkim (wyjaśnianie obsługi systemów, rozwiązywanie problemów);
  • obsługa centrali telefonicznej Helpdesk;
  • przyjmowanie i realizacja zgłoszeń za pośrednictwem platformy zgłoszeniowej HelpDesk;
  • obsługa zgłoszeń poczty e-mail Helpdesk;
  • inne zadania zlecone przez przełożonych.

Profil kandydata

Poszukujemy energicznej osoby nie bojącej się wyzwań i nauki nowych systemów informatycznych UŁ, która dołączy do zespołu Helpdesk.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe lub min. średnie (w trakcie studiowania, mile widziana wiedza z podstaw informatycznych);
  • dobra obsługa komputera (znajomość pakietu MS Office) i urządzeń biurowych;
  • chęć zdobywania wiedzy i otwartość na naukę nowych systemów informatycznych;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • umiejętność pracy w zespole i samodzielnej;
  • empatia, cierpliwość i komunikatywność;
  • dokładność i sumienność;
  • wysoka kultura osobista;
  • punktualność;
  • mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres ci@uni.lodz.pl w terminie do 31.10.2022r.

Zastrzegamy kontakt z wybranymi osobami.

Data rozstrzygnięcia konkursu

18.11.2022

Dane kontaktowe

Telefon: 48426356500
Adres e-mail: ci@uni.lodz.pl

Informacje o publikacji

Informację utworzył: Małgorzata Stachurska-Skorzycka
Informację opublikował: Małgorzata Stachurska-Skorzycka
Data wytworzenia: 28.09.2022 | 00:00:00
Data publikacji: 04.10.2022 | 00:00:00
Data ostatniej modyfikacji: 10.10.2022 | 09:24:32

Rejestr zmian

Brak wyników